Telefon

Email

ekobudmalecki@interia.pl

O firmie

Homedekarz Poznań

#O_firmie

Profesjonalni wykonawcy dachów – Poznań i okolice

Zajmujemy się kompleksowym wykonywaniem robót z zakresu pokryć dachowych. Praktycznie każda praca do wykonania, która wiąże się z dachem, jest w zakresie naszej specjalizacji.

Pokrycia dachowe wykonujemy zarówno na obiektach nowo wybudowanych, jak i tych, gdzie trzeba już przeprowadzać remonty dachów. Skala niezbędnych do wykonania prac też nie ma dla nas znaczenia, gdyż usługi swe proponujemy zarówno podejmując się kompleksowego wykonania całego dachu, jak i też w zakresie drobnych prac naprawczych.

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się.

516 445 528 ; ekobudmalecki@interia.pl

Misja

Wizja

Doświadczenie

#O_firmie

Usługi dekarskie – Poznańi okolice

25  lat doświadczenia w usługach dekarskich

Nieobce są nam zatem prace związane z montażem i konserwacją przeróżnych pokryć dachowych, wykonywanie ociepleń dachowych jak i ich wentylacji, prowadzenie remontów czy też konserwacji dachu. W tematyce dekarstwa możemy Państwu zagwarantować, iż cechuje nas pełen profesjonalizm, poparty ogromną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, co zresztą doceniają nasi Klienci, polecając nas swym znajomym.

zlecenia indywidualne

rozwiązania komercyjne

naprawy nietypowe

dekarstwo i ciesielstwo

gwarancja

wsparcie techniczne

Eko-Bud Łukasz Małecki – dekarz Poznań 

Już od wielu lat z powodzeniem zajmujemy się świadczeniem usług dekarskich związanych z całym arsenałem umiejętności dekarza, od projektowania poprzez wykonywanie, konserwacje i naprawę pokryć dachowych.

Stąd też, gdy będziecie Państwo poszukiwać skutecznych rozwiązań w tematyce budowa dachów poznań czy też konstrukcje dachowe poznań, zapewne skorzystanie z usług naszego przedsiębiorstwa będzie po prostu strzałem w dziesiątkę. Zachęcamy, byście Państwo sami przekonali się o jakości naszych usług dekarskich, będąc przekonanymi, iż poziom zadowolenia będzie po prostu maksymalny.

#Dlaczego własnie my

Lider w branży usług dekarskich – Poznań

W tematyce dekarz poznań możemy Państwu zagwarantować, iż cechuje nas pełen profesjonalizm, poparty ogromną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, co zresztą doceniają nasi Klienci, polecając nas swym znajomym.

Wyślij nam wiadomość

Informacje kontaktowe

Telefon

+48 516 445 528

Email

ekobudmalecki@interia.pl

Adres

ul. Średzka 18
62-021 Poznań